.

HAKKIMIZDA

OMMAR; Konya'da Otomatik şamzıman yedek parçalarının satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Ürün Halkamızın İçinde;

Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda otomobil otomatik şanzımanlarının yedek parçaları, DSG 7 Karter Muhafaza Kapağı, DSG 7 İleri Mekatronik Ana Gövde Pleyti, DSG 7 Mekatronik Kart, DSG 7 Pratik Basınç Tüpü, 5HP19 Çiftli Tas, DSG 7 Basınç Tüpü, Mekatronik Debriyaj Ayar Anahtarı, DSG 7 Karter Koruma Kapak Contası, DSG 7 Basınç Tüpü Contası, DSG 7 Vites Körüğü, DSG 7 Filtre ve DSG 7 Çatal Bilyası yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

dsg 7 basınç tüpü, mekatronik debriyaj ayar anahtarı, dsg 7 karter koruma kapak contası,

Dsg 7 otomatik şanzuman yedek parçası, volkswagen, audi mekatronik yedek parçası, seat skoda mekatronik yedek parçası, dsg 7 yedek parçası,

dsg 7 şanzıman mekatronik kart, dsg-7 mekatronik körük, dsg 7 pratik basınç tüpü, 5hp19 çiftli tas

ARA

WHATSAPP